Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Військово-Морських Сил України прапор підняли у центрі Запоріжжя

 
 
У центрі Запоріжжя, на Майдані Героїв, біля Запорізької облдержадміністрації, сьогодні, 29 листопада, підняли Військово-морський прапор України на знак підтримки захисників наших морських кордонів та моряків, які перебувають у полоні Російської Федерації.

- Сьогодні ми з вами зібрались, аби урочисто підняти прапор військово-морських сил України в знак підтримки мореплавців, яких захопили російські служби. Сучасний військово-морський прапор має вигляд історичного прапора флоту УНР. Тобто ще в 1918 році гетьман Скоропадський затвердив зразок військово-морського прапора. Тож цей прапор є символом вільної України і готовності боротись за неї. Наші моряки завжди лишались елітою армії і саме вони завжди були на передовій оборони незалежної держави. Кілька днів тому ми побачили як наших хлопців підступно захопили в полон. Хочу, аби ці події привернули увагу не тільки українців, а й всієї світової спільноти до того, що ми проти таких цинічних дій агресора. Ця нахабність показала справжнє обличчя нашого ворога. І йому більше не сховатись за брехнею та маніпуляціями. Ми вимагаємо повернути наших хлопців додому, а не тримати в полоні. Цей прапор має показати всім, що ми вболіваємо за наших моряків і чекаємо їх вдома живими, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час заходу представники різних релігійних конфесій відслужили молебень на підтримку військовополонених моряків.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА


За матеріалами www.zoda.gov.ua


29.11.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта