Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Яка техніка буде затребувана в 2018 році?

 
 
Світовий ринок сільськогосподарської техніки нестримно росте і розвивається: аграрії по всьому світу використовують на полях безпілотні технології, системи GPS- моніторингу посівів, електрокомбайни і інше. Україна - не відстає.


За інформацією експертів, в нинішньому році ринок самохідних сільгоспмашин пожвавився, досягнувши докризових показників 2011-2012 рр.


"За 9 місяців 2017 року українські аграрії придбали 2300 тракторів різної потужності, тоді як за аналогічний період минулого року цей показник склав 1400 одиниць. Самохідних обприскувачів було реалізовано 170 шт., що удвічі більше, чим минулого року. Продажі комбайнів цього року теж виросли: зернозбиральних - на 20960 шт.), кормозбиральних - на 3013 шт.)", - коментують в асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".


Зростання сталося в усіх сегментах самохідної сільськогосподарської техніки. При цьому опитані AgroPortal.ua учасники ринку констатують, що великі і середні виробники орієнтуються тільки на...

Далі читайте на:

http://agroportal.ua/publishing/lichnyi-vzglyad/kakaya-tekhnika-budet-vostrebovana-v-2018-godu/


За матеріалами agroportal.ua


13.11.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта