Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

За підтримки "Запоріжсталі" у Дніпрі встановлять 1200 нерестових гнізд

 
 
В рамках громадської екологічної ініціативи "Врятуємо Дніпро разом!" з травня по червень проходить спільна акція комбінату "Запоріжсталь" і Українського товариства мисливців і рибалок по установці в річці Дніпро 1200 штучних нерестових гнізд для риб.

Штучні нерестовища призначені для збереження ікри риб при мінливому гідрологічному режимі, коли, зазвичай, рівень води різко змінюється. За розрахунками обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок, на встановлені нерестовища риби можуть відкидати близько 5 млн. ікринок. Це дозволить значно збільшити поголів'я весняно нерестяться видів риб - окуня, плотви, ляща в акваторії Дніпра.

"Запоріжсталь" з 2012 року системно проводить громадську екологічну акцію "Врятуємо Дніпро разом!" - спільно з національним заповідником "Хортиця", Запорізькою обласною організацією Українського товариства мисливців і рибалок, Федерацією підводного полювання, дайвінгу та рибальства та мешканцями міста. Акція має три етапи: установка нерестових гнізд в річці Дніпро, екологічний квест для учнів шкіл Запоріжжя, осіннє зариблення Дніпра і масштабний суботник. Мета проекту - очищення річки Дніпро, прибережної території, озеленення і відновлення живих ресурсів водойм, а також реалізація інших ідей учасників руху, покликаних поліпшити екологічний стан в акваторії Дніпра. За весь час існування акції було встановлено порядку восьми тисяч штучних нерестових гнізд.

ПАТ "Запоріжсталь" - одне з найбільш великих промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу. Спеціалізація комбінату - високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.Основними споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.


Потенціал Інформ


16.05.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта