Логін:
Пароль:
 


Архів подій






 

українською мовою / на русском языке

Закон про профосвіту: Запорізькі роботодавці внесли свої корективи

 
 
Запорізька обласна федерація роботодавців та ЗОСППР "Потенціал" спільно з технічно-професійними закладами висловили своє бачення, якою мати бути профосвіта в Україні та надіслали свої пропозиції до ФРУ.

Проект Закону "Про професійну (професійно-технічну) освіту" був розроблений фахівцями Міністерства освіти і науки спільно з усіма зацікавленими сторонами та з вересня розміщений в інтернеті для громадського обговорення.

В корегуванні проекту закону взяли активну участь члени Запорізької обласної федерації роботодавців та ЗОСППР "Потенціал", які спільно з фахівцями технічно-професійних закладів провели ряд заходів за участю представників місцевої влади, центрів зайнятості та промислових виробництв, сільгоспгосподарств. Під час обговорення законопроекту учасники дискусій наголошували, що профосвіта має бути зорієнтованою на потреби роботодавців та економіки України, а також відповідати принципам управління, що змінилися в межах децентралізації. Новий закон має відкрити значні можливості для академічної, організаційної, кадрової та фінансової автономії закладів профосвіти.

Докладніше про пропозиції запоріжців – у прикріпленому файлі Порівняльної таблиці (doc).


Потенціал Інформ


06.11.2018Додатки до новини:
Порівняльна таблиця
Законопроект
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької області



Агентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта