Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запоріжці виготовлять шість трансформаторів для Грузії

 
 
ПрАТ «Запоріжтрансформатор» уклало три контракти на поставку шести трансформаторів для Грузії.

За умовами договорів, буде виготовлено та відправлено по два трансформатори: 40МВА /110кВ - для гідроенергетичного комплексу «Варцихе ГЕС», 40МВА /110кВ - для підстанції «Кахарі» та 6,3 МВА - для споруджуваного житлового мікрорайону в Тбілісі. До речі, дані контракти укладені з давніми партнерами, для яких запоріжці вже неодноразово постачали трансформаторне обладнання.

Зокрема, грузинська компанія АТ "Sakenergoremonti" (Тбілісі), з якою укладений контракт по проекту «Кахарі» та є одним з генпідрядників, «Запоріжтрансформатор» співпрацює з 2009 року. На даний момент вже отримано авансовий платіж і трансформатори запущені у виробництво. За планами, це обладнання буде виготовлене та поставлене до Грузії в травні.

За замовленням компанії «Georgian Manganese» (м Зестафоні) у 2014 році «Запоріжтрансформатор» виготовляв трансформатори для Зестафонського феросплавного заводу. Нинішні два - для гідроенергетичного комплексу «Варцихе ГЕС» грузинські партнери просять виконати у стислі строки. Тож, отримають це обладнання уже в березні.

Нагадаємо, ПрАТ «Запоріжтрансформатор» - є одним з найбільших в світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом постачань до 88 країн. Підприємство виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.


Потенціал Інформ


31.01.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта