Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запоріжці виготовлять шість трансформаторів для Грузії

 
 
ПрАТ «Запоріжтрансформатор» уклало три контракти на поставку шести трансформаторів для Грузії.

За умовами договорів, буде виготовлено та відправлено по два трансформатори: 40МВА /110кВ - для гідроенергетичного комплексу «Варцихе ГЕС», 40МВА /110кВ - для підстанції «Кахарі» та 6,3 МВА - для споруджуваного житлового мікрорайону в Тбілісі. До речі, дані контракти укладені з давніми партнерами, для яких запоріжці вже неодноразово постачали трансформаторне обладнання.

Зокрема, грузинська компанія АТ "Sakenergoremonti" (Тбілісі), з якою укладений контракт по проекту «Кахарі» та є одним з генпідрядників, «Запоріжтрансформатор» співпрацює з 2009 року. На даний момент вже отримано авансовий платіж і трансформатори запущені у виробництво. За планами, це обладнання буде виготовлене та поставлене до Грузії в травні.

За замовленням компанії «Georgian Manganese» (м Зестафоні) у 2014 році «Запоріжтрансформатор» виготовляв трансформатори для Зестафонського феросплавного заводу. Нинішні два - для гідроенергетичного комплексу «Варцихе ГЕС» грузинські партнери просять виконати у стислі строки. Тож, отримають це обладнання уже в березні.

Нагадаємо, ПрАТ «Запоріжтрансформатор» - є одним з найбільших в світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом постачань до 88 країн. Підприємство виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.


Потенціал Інформ


31.01.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта