Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Запорізькі трансформаторобудівники відвантажили 5 реакторів в Малайзію

 
 
ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) виконав постачання устаткування в Малайзію, підстанція Bentong South, для Tenaga Nasional Berhad - найбільшої малайзійської компанії в сфері енергетики.

Обсяг контракту: 3 реактора РТМ-125000/500, 2 реактора РОМ-1000/245, а також шеф-нагляд за монтажем і пуском обладнання в експлуатацію.

Контракт був отриманий в результаті серйозної конкурентної боротьби і містив такі специфічні вимоги, як проведення дизайн-рев'ю, приїзд інспекторів замовника на контрольні точки виготовлення й огляд приймально-здавальних випробувань представником міжнародної лабораторії CESI, Італія. Після успішних заводських випробувань обладнання було відвантажено в порт Чорноморськ і далі в малайзійський порт Кланг.

Відразу ж після доставки реакторів на об'єкт фахівцям сервісного центру ЗТР належить провести злагоджену роботу з нагляду за монтажем і пуском обладнання в стислі терміни.


ДОВІДКА: ПАТ «Запоріжтрансформатор» є одним з найбільших в світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом постачань в 88 країн. Підприємство виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.


Потенціал Інформ


16.06.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 Потенціал Інформ

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта