Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Засідання Запорізької регіональної ради підприємців

 
 
Сьогодні відбулося засідання Запорізької регіональної ради підприємців. Відкривав його президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко.


У засіданні активну участь прийняла робоча команда ЗОСППР «Потенціал»: виконавчий директор Валерій Крайній та його заступники - Володимир Поляков, Євгеній Драздович, Валерій Сапронов.

А також директор ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» Носик Богдан, заступник начальника Запорізької дирекції АБ «Радабанк» Онишко Анастасія та інші.

.

Обговорювали стан реформування ринку електроенергії - проблеми та перспективи, а також низку законотворчих ініціатив Федерації роботодавцівУкраїни: проект Закону № 5303 «Про внесення змін до статті 99 Конституції України щодо удосконалення конституційної функції Національного банку України для забезпечення економічного зростання країни», проект Закону № 8557 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал», проект Закону № 2554а-д «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення», проект Закону № 2555а-д «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки», проект Закону № 7206 «Купуй українське, плати українцям» (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва) та проект Закону № 6671-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промисловості, інвестиційної діяльності, захисту та гарантування прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності».

Учасники засідання жваво обговорювали питання та ставили багато запитань. Розгорнутий та детальний матеріал очікуйте у найближчому часі!


Потенціал Інформ


04.07.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта