Логін:
Пароль:
 


Архів подій


 

українською мовою / на русском языке

Засідання Запорізької регіональної ради підприємців

 
 
Програми підтримки малого та середнього бізнесу Запорізької області та проекти законів «Про внесення змін до пункту 291.4 статті 291 «Податкового кодексу України (щодо розвитку малого бізнесу)» №9533, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси фізичних осіб-підприємців)» №10012, «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запровадження прогресивної шкали оподаткування при сплаті податку на доходи фізичних осіб №10066 та щодо розвитку креативних індустрій в Україні №10094) обговорювалися на засіданні Запорізької регіональної ради підприємців.


Регіональну раду відкрив президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко, у роботі засідання взяли участь директорка Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина, генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко і керуюча адвокатським бюро Марина Грамчук.


З доповіддю щодо програми підтримки малого та середнього бізнесу Запорізької області виступила Оксана Матвіїшина, вона озвучила програми і проекти, які сформовані в обласній адміністрації і мають фінансування. Співдоповідачем виступав Володимир Степаненко.

Керуюча адвокатським бюро Марина Грамчук презентувала законопроекти, які знаходяться на розгляді у Верховній Раді України.


Розглянувши питання щодо законопроектів України, Запорізька регіональна рада підприємців вирішила взяти інформацію до відома і підтримати проекти ЗУ №9533, №10012 – у частині змін до статті 265 Кодексу законів про працю, спрощення обліку кадрів і праці, звільнення від сплати ЄСВ, в разі одночасного існування у двох статусах: фізична особа – підприємець і самозайнята особа та проект №10094, додатково запропонували зняти обмеження обсягів доходу для 4 групи платників єдиного податку. А ось проект ЗУ №10066 підтримки не отримав.

Питання, які розглядалися на засіданні, викликали жваве обговорення серед учасників, тому регіональна рада підприємців прийняла рішення щодо підтримки або не підтримки законопроектів направити депутатам Верховної Ради від Запорізької області та голові Верховної Ради.


Потенціал Інформ


26.04.2019
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 

Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на http://www.potencial.org.ua
Проверка сайта